Metrokarta
Nakupuj v Metre

Metro karta pre členov echoz

Členovia ECHOZ môžu získať kartu METRO a nakupovať tak až v 6 veľkoobchodných strediskách METRO.

Na získanie Metrokarty stačí, aby člen ECHOZ vyplnil tento formulár www.partneri.metro.sk/karty-registrace/appsk/echoz

Vo formulári je potrebné zadať heslo, ktoré získate od predsedu vašej Základnej odborovej organizácie. Zároveň vo formulári vyberte pobočku METRO, kde si kartu vyzdvihnete.

Skvelý benefit pre zamestnancov

Čo všetko potrebujete vedieť o metro karte:

Prečo sa stať držiteľom METRO zákazníckej karty?

Vo veľkoobchodných strediskách METRO, nájdete široký sortiment produktov v atraktívnych cenách. Najlepšia ponuka čerstvých rýb, mäsové špeciality, rozmanitý výber čerstvého ovocia a zeleniny a jedinečné potraviny z celého sveta. Exkluzívne iba v METRO môžete objaviť sortiment vlastných značiek, pravidelné výhodné a špeciálne ponuky a mnoho ďalšieho.

Ako získam zákaznícku kartu?

Jednoducho sa registrujte pomocou webového formulára na stránke: https://partneri.metro.sk/karty-registrace/appsk/echoz/

Po odoslaní formulára bude METRO karta k vyzdvihnutiu za 3 pracovné dni. Predajne si informáciu o vyzdvihnutí karty nechávajú cca 45 dní.

Získam aj niečo navyše?

Za Vašu registráciu a následné prihlásenie do mobilnej aplikácie Moje METRO získate BONUS na nakúp vo výške 10 EUR. Taktiež získavate v sieti čerpacích staníc METRO zľavu na pohonné hmoty vo výške 0,02 € na 1 l. Pre uplatnenie zľavy na PHM je nutné pri platení na pokladni čerpacej stanice predložiť METRO kartu.

Aká je cena karty?

Vydanie karty aj jej správa je pre zákazníkov METRO zdarma, neplatia sa žiadne vstupné ani mesačné poplatky.

Mám otázku ohľadom nákupu v METRO. Na koho sa môžem obrátiť?

Všetky služby súvisiace so zákazníckymi kartami uskutočňuje vždy Zákaznícka recepcia predajne, kde je zákazník registrovaný, alebo Infolinka spoločnosti METRO 0850 123 223.

Koľko osôb môže nakupovať na jednu kartu?

Ako sprievod pre pomoc s nákupom môže spolu s držiteľom zákazníckej karty do priestorov predajne METRO vstúpiť jedna ďalšia osoba. Spoločnosť METRO si vo svojich veľkoobchodných strediskách predovšetkým vyhradzuje právo odmietnuť hlavne z bezpečnostných dôvodov prístup deťom pod 140 cm.

Prečo je karta neprenosná?

Spoločnosť METRO poskytuje svoje služby výhradne registrovaným zákazníkom. Najjednoduchší spôsob, ako zaistiť, aby do našich predajní mali prístup iba oprávnené osoby, sú práve neprenosné zákaznícke karty.

Ako často a kde môžem kartu využívať?

Kartu METRO je možné využívať bez obmedzení v 6 veľkoobchodných strediskách METRO. Preto odporúčame sledovať pravidelné výhodne a špeciálne ponuky zverejnené na webovej stránke metro.sk, kde nájdete množstvo ďalších a užitočných informácií. Novinky, akciové ponuky a tipy pre Vaše nákupy môžete dostávať priamo na Váš email prostredníctvom METRO newsletter.